Socialinių idėjų hakatonas - pre-akseleratorius

Galbūt iš pradžių galvoje sukasi daug klausimų, tačiau susitelkus į rezultato siekimą – galima greitai atsispirti nuo pradinio taško ir pajudėti pirmyn. Trijų dienų hakatone net penkiolika atrinktų komandų turės galimybę individualiai konsultuotis su įvairių sričių ekspertais ir daug lengviau parengti minimalios vertės produktą (MVP).

Išgryninkite verslo koncepciją bei parenkite pamatus savo socialinio verslo modeliui

1

Kaip atrodys produktas?

2

Kokių medžiagų ar įrengimų reikia?

3

Kaip jį pagaminti?

4

Nežinote kaip jį realizuoti?

5

Kaip vartotojai sužinos apie jus?

6

Kodėl vartotojai norės pirkti?

7

Už kiek jį parduosite?

8

Kada ir kaip pasieksite lūžio tašką?

9

Kaip gauti investicijų?

Kas yra socialinio verslo  hakatonas?

Birželio mėn. 12-14 

Atrinktos komandos kartu su profesionalių ekspertų pagalba sieks idėjas išvystyti iki tvarių socialinio verslo modelių. Tai puiki proga panaudoti savo kūrybiškumą, žinias ir gebėjimus, praplėsti akiratį bei užmegzti naudingų pažinčių, o taip pat savo verslo idėją pastūmėti rimtu šuoliu aukštyn!

Trijų dienų hakatonas vyks internetu (online). Jo metu komandoms išvystyti minimalios vertės produktą (MVP) padės įvairių sričių ekspertai: kiekviena komanda galės individualiai konsultuotis IT, inovacijų, rinkodaros, pardavimų ir kitų sričių klausimais.

Baigiamosios dienos pabaigoje parengtą savo verslo koncepciją pristatys komisijai. Stipriausių idėjų komandos bus pakviestos dalyvauti paskutiniame „Change4Future“ etape – akseleratoriuje.

„Change4Future“ hakatonas skirtas Kauno regiono verslumo skatinimui, kviečiami dalyvauti būsimi Kauno regiono verslininkai (taip pat gali dalyvauti ir nauji jau įsikūrę verslai).

EKSPERTAI – patarėjai

Esate ekspertas ir galite būti naudingas komandai?

Prisijunkite prie 50-ies „Change4Future” ekspertų, kurie krizės metu savo laiką investuoja į socialinę atsakomybę ir yra pasiryžę savanoriškai padėti socialiniams inovatoriams kurti pokyčius. Šiuo metu kaip niekad reikalingi greiti ir inovatyvūs sprendimai sveikatos, švietimo, aplinkosaugos ir kituose sektoriuose. Trijų dienų hakatone trisdešimt trys atrinktos komandos spręs visuomenines problemas, todėl joms itin reikalinga ekspertinė pagalba.

„Change4Future“ trijų dienų hakatone dalyvaus komisijos atrinktos trisdešimt trys komandos, siekiančios socialinio verslo idėją įtvirtinti rinkoje.

Atranka į hakatoną buvo vykdoma konkurso būdu. Penkias savaites iš eilės  kiekvieną antradienį komisija „online“ seminarų metu skelbdavo mažiausiai 2 atrinktas idėjas ir kvietė jų vystytojus dalyvauti hakatone.  Sulaukus aktyvaus socialinių inovatorių dalyvavimo atrankoje, paskutinės tiesioginės transliacijos metu buvo nuspręsta į hakatoną pakviesti tris kartus daugiau komandų nei planuota.

Paskutiniojo seminaro metu, birželio 2 d., bus paskelbtas galutinis hakatono dalyvių sąrašas.

Jau PAKVIESTI DALYVAUTI hakatone

Jeigu norite dalyvauti hakatone, tačiau nespėjote pateikti savo idėjos – užpildykite registracijos formą, nurodykite, kokių kompetencijų turite – galėsime pasiūlyti jums prisijungti prie narių vis dar ieškančių, bet jau atrinktų komandų. Dažnai hakatonuose dalyvauja ir žmonės, kurie linkę prisijungti prie kitų komandų, padėti tiek hakatono metu, tiek galbūt vėliau versle.

Hakatonas taikomas Kauno regiono būsimiems verslininkams, iš kitų regionų priimama tik esant laisvoms vietoms.