Kas gali dalyvauti Change4Future programoje?

Įvadiniai programos renginiai (renginių ciklas online) yra atviri, neįpareigojantys. Juose gali dalyvauti visi norintys, besidomintys socialiniu verslu, ieškantys idėjų, galimybių ar bendraminčių, taip pat žmonės, kurie iki šiol gvildeno įvairias verslo idėjas, tačiau vis nedrįsdavo pradėti jų įgyvendinti.
*Dalyvių skaičius nėra ribojamas, tačiau reikalinga registracija, tam, kad gautumėte visą informaciją apie renginių transliacijas.
Socialinio verslo hakatone (online) gali dalyvauti entuziastai ir kūrėjai jau turintys socialinio verslo idėją ir norintys ją realizuoti. Trijų dienų hakatono metu dalyviai, kartu su profesionalių ekspertų pagalba, sieks idėjas išvystyti iki tvarių socialinio verslo modelių. Tai puiki proga panaudoti savo kūrybiškumą, žinias ir gebėjimus, praplėsti akiratį bei užmegzti naudingų pažinčių, o taip pat savo verslo idėją pastūmėti rimtu šuoliu aukštyn!
*Hakatone dalyvauti bus kviečiami paraiškas pateikę bei komisijos atrinkti dalyviai.
Socialinio verslo akseleratorius skirtas jau turintiems tvarų socialinio verslo modelį arba minimalaus gyvybingumo produktą (minimum viable product – MVP) asmenims ir komandoms. Akseleratoriaus metu dalyvius 5 mėnesius konsultuos įvairių sričių ekspertai, padėsiantys įsitvirtinti rinkoje, taip pat bus galimybė įsigyti socialiniam verslui vystyti reikalingos įrangos.
*Akseleratoriuje dalyvauti bus kviečiami tik paraiškas pateikę bei komisijos atrinkti dalyviai.